Camino de levante, afstanden
Spaanstalige gids:
Guía del Camino de Santiago de Levante, de Valencia a Santiago, GR 239
Cami Llevant, Cami de Santiago y Mapas de las Etapas
wandelboek in ringband met set van 10 wandelkaarten 1/100.000
etappe |
blz.gids |
km. etappe |
km. opgeteld |
van.. over.. naar |
1 |
30 |
34,3 |
34,3 |
Valencia – Alfafar – Massanassa – Cataroja – Silla – Almussafes – Benifaió – Algemesi |
2 |
42 |
27,2 |
61,5 |
Algemesi – Alzira – Carcaixent – (Cogullada) – Pobla Llarga – Manuel – Torre Lloris – Xátiva |
3 |
54 |
26,8 |
88,3 |
Xátiva – Novetlé – Canals – Vallada – Moixent |
4 |
60 |
17,0 |
105,3 |
Moixent – La Font de la Figuera |
5 |
66 |
26,3 |
131,6 |
La Font de la Figuera - Almansa |
6 |
74 |
36,7 |
168,3 |
Almansa - Higueruela |
7 |
80 |
26,0 |
194,3 |
Higueruela – Hoya Gonzalo - Chinzilla |
8 |
84 |
15,3 |
209,6 |
Chinzilla - Albacete |
9 |
88 |
35,3 |
244,9 |
Albacete – La Gineta – La Roda |
10 |
96 |
31,2 |
276,1 |
La Roda – Minaya – San Clemente |
11 |
104 |
23,8 |
299,9 |
San Clemente - Las Pedroñeras |
12 |
108 |
28,5 |
328,4 |
Las Pedroñeras – El Pedernoso –Santa Maria de los Llanos – Mota del Cuervo – El Toboso |
13 |
116 |
23,2 |
351,6 |
El Toboso – Quintanar – Puebla de Almoradiel – Villa de Don Fadrique |
14 |
122 |
29,0 |
380,6 |
Villa de Don Fadrique – Villacañas - Tembleque |
15 |
128 |
26,2 |
405,6 |
Opción A : Tembleque – Mora |
|
130 |
24,2 |
|
Opción B : Tembleque - Villanueva de Bogas – Mora |
16 |
136 |
|
436,7 |
Mora - Mascaraque – Almonacid de Toledo – Nambroco
|
|
140 |
31,1 |
|
Opción A : Nambroco – Toledo
|
|
142 |
35,4 |
|
Opción B : Nambroco – Burguillos de Toledo – Cobisa - Toledo |
17 |
150 |
32,0 |
468,7 |
Toledo – Rielves – Torrijos |
18 |
156 |
25,3 |
494,0 |
Torrijos – Val de Santo Domingo – Maqueda – Escalona |
19 |
162 |
26,5 |
520,5 |
Escalona – Almorox - San Martin de Valdeiglesias |
20 |
172 |
17,0 |
537,5 |
San Martin de Valdeiglesias – Cebreros |
21 |
178 |
35,8 |
573,3 |
Cebreros – San Bartolomé de Pinares – El Herradón – Ávila |
22 |
188 |
24,1 |
597,4 |
Ávila – Cardeñosa – Gotarrendura - Hernansancho |
23 |
194 |
22,8 |
620,2 |
Hernansancho – Villanueva de Gómez – El Bohodon – Tiñosillos – Arévalo |
24 |
200 |
33,8 |
654,0 |
Arévalo – Palacio de Goda – Ataquines – San Vicente de Palacio – Medina del Campo |
25 |
208 |
21,6 |
675,6 |
Medina del Campo – Nava del Rey – Siete Iglesias de Trabancos |
26 |
214 |
29,8 |
705,4 |
Siete Iglesias de Trabancos – Castronuño - Toro |
27 |
222 |
33,7 |
739,1 |
Toro – Villaralbo - Zamora |
28 *) |
230 |
38,4 |
777,5 |
Zamora – Montamarta – Granja de Moreruela |
29 |
236 |
22,3 |
799,8 |
Granja de Moreruela – Faramontanos de Tábara - Tábara |
30 |
240 |
21,8 |
821,6 |
Tábara – Santa Croya de Tera – Santa Marta de Tera |
31 |
244 |
32,2 |
853,8 |
Santa Marta de Tera – Calzadilla de Tera – Olleros de Tera – Rionegro del Puente - Mombuey |
32 |
252 |
27,1 |
880,9 |
Mombuey –Cernadilla – Asturianos – Puebla de Sanabria |
33 |
258 |
27,5 |
908,4 |
Puebla de Sanabria – Requejo – El Padornelo - Lubián |
34 |
266 |
23,5 |
931,9 |
Lubián – A Canda – Santa María de Vilavella – San Pedro de O Pereiro – Santa María de O Cañizo – A Gudiña |
35 |
272 |
33,3 |
965,2 |
A Gudiña – Santiago de Campo Becerros - Laza |
36 |
278 |
30,6 |
995,8 |
Laza – Vilar de Barrio – Xunqueira de Ambia |
37 |
284 |
20,8 |
1016,6 |
Xunqueira de Ambia - Ourense |
38 |
288 |
20,5 |
1037,1 |
Ourense – Tamallancos - Cea |
39 |
294 |
18,3 |
1055,4 |
Cea – Monasterio de Oseira – Castro Dozón |
40 |
300 |
26,9 |
1082,3 |
Castro Dozón - Silleda |
41 |
306 |
21,6 |
1103,9 |
Silleda – Bandeira – Ponte Ulla |
42 |
310 |
20,8 |
1124,7 |
Ponte Ulla – Santiago de Compostela |
*) Vanaf Zamora lopen de Camino Levante en de Via de la Plata samen.
terug naar boven
|